Milí návštěvníci,                

jmenuji se Monika Průšová. Narodila jsem se 14. 5. 1967 v Klatovech. Jsem maminkou 3 dětí a babičkou 5 vnoučatek. Jsem lektorkou metody Pilates a trenérkou juda.

Metodě Pilates jsem se začala věnovat po narození třetího dítěte. Během těhotenství u mě došlo k výhřezu bederní plotýnky a já začala hledat vhodnou alternativu, která by naplnila moji potřebu se neustále hýbat a zároveň mírnila bolest, která mi pohyb zamezovala.

A tak jsem našla Pilates. Brzy jsem zjistila, že je to naprosto dokonalé cvičení, které mě zbavilo bolesti zad, vrátilo radost z pohybu a také jsem dostala obrovský bonus. Mohla jsem se naplno věnovat svému malému synkovi a vrátit se ke sportům, kterým jsem se věnovat nemohla.

Po 4 letech cvičení Pilates mi bylo jasné, že bych chtěla trochu více a rozhodla se stát lektorkou Pilates. Řekla jsem si, když cvičení pomohlo mě, určitě pomůže i Vám a ráda bych byla u toho. Kurz jsem absolvovala v prestižním Pilates Academy u Mgr. Renaty Sabongui.

Milí návštěvníci, staňte se cvičenci a cvičenkami metody Pilates. Zažijete tak radost z pohybu při cvičení unikátní metody, která prospívá tělu i duši.

 

Něco o Vás......

 

Teď už víte něco o mě. Ráda bych se teď dozvěděla něco o Vás. Co Vás trápí, z čeho máte radost a připravit Vám cvičební program šitý na míru a tak zkvalitnit a zpříjemnit Váš život.

 

      Přeji Vám při jejím cvičení hodně krásných chvil a naplněných očekávání.                                                                                            

 

Kontakt

Monika Průšová

monika@pilatescz.cz

Plzeň

+420.731533383

Vyhledávání

Neříkej, že nemůžeš, když nechceš. Protože brzy přijdou dnové, kdy to bude daleko horší – budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

J.Werich

Pilates není o talentu, Pilates je o vůli. Já :-))

Produkty

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Vytvořeno službou Webnode