Co vám nabízím?

 

Program soukromý PILATEScz vám umožňuje zůstat v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Lekce je vedena dle individuálních potřeb klienta. Pokud nemáte možnosti, čas a chuť navštěvovat skupinové lekce Pilates je pro vás program Soukromý PILATEScz to pravé.

 

Soukromý PILATEScz je vhodný pro jednotlivce a malé skupiny maximálne do 3 cvičících všech věkových kategorií, muže, ženy a děti. Cílem tohoto programu je individuální přístup, který respektuje především vaše možnosti a specifické požadavky. Základem je vstupní konzultace, během které se kromě časového harmonogramu, zaměříme na pohybový aparát a stanovení cílů.

                                                                                          

 

Program kolektivní PILATEScz je vhodný pro rekreační a ubytovací zařízení, která mají ve své nabídce wellnes programy. Mohou tak obohatit svým klientům pobyt příjemným cvičením a ještě více tak zkvalitnit stávající služby.

 

Kolektivní PILATEScz je také vhodný pro sportovní kluby a oddíly, které svým sportovcům mohou dopřát příjemnou změnu v tréninkovém programu s překvapivými výsledky. Správně navržená cvičení metody Pilates díky své jedinečnosti dokáže zlepšit i jejich sportovní výkony.

Kolektivní PILATEScz mohou také využít různé instituce, majítelé firem, jejichž zaměstnanci často tráví hodiny u počítačů a časteji tak trpí bolestmi zad než jiní zaměstnanci.

Kolektivní PILATEScz  je vhodný také pro různé skupiny a party lidí, kteří si chtějí zacvičit, vyzkoušet něco nového...

Kolektivní Pilatescz je vhodný pro skupiny maximálně 9 cvičenců všech věkových kategorií, muže, ženy a děti.

Cílem tohoto programu je zlepšit a zkvalitnit služby, pracovní podmínky, sportovní výsledky a zpříjemnit čas jednotlivců i daných skupin.

 

Skupinová cvičení  ve Fitness Husovka v Plzni a cvičení pro zaměstnance Západočeské univerzity v Plzni.

 

Kontakt

Monika Průšová

monika@pilatescz.cz

Plzeň

+420.731533383

Vyhledávání

Neříkej, že nemůžeš, když nechceš. Protože brzy přijdou dnové, kdy to bude daleko horší – budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

J.Werich

Pilates není o talentu, Pilates je o vůli. Já :-))

Produkty

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Vytvořeno službou Webnode